Your address will show here +12 34 56 78
23 yılın tecrübesi ile
parlayan bir yıldız: “Nova” 
Sizi tanıyor, anlıyor ve dinliyoruz. Kurduğumuz hayalleri birebir iletişimle örülmüş fark yaratan etkinliklerimiz ile buluşturuyor, firmanızı geleceğe hazırlıyoruz. 

Etkinlik, iletişim ve stratejik toplantı planlamalarınızı yeniliklerle kurgulayıp, unutulmaz deneyimlere birlikte imza atmak için buradayız.

Etkinlik ve Toplantı Yönetimi

Kreatif

Incentive

İş Seyahatleri

  • Text Hover

Etkinlik Yönetimi

Katılımcı sayısı gözetmeksizin firmanızın gerçekleştirmeyi planladığı tüm organizasyonlarda gerekli tüm hizmetlerin size özel dokunuşlarla işlenmesi için çalışıyoruz.

Kreatif

Firmanızın yaratmak istediği imajı ve etkinlikte verilmesi gereken mesajları akılda kalıcı ve etkileyici bir biçimde yorumluyor, A’dan Z’ye danışmanlık hizmeti veriyoruz.
  • Text Hover
  • Text Hover

Incentive

Nova Events olarak, yılların tecrübesiyle en yaratıcı destinasyonlar ve bu destinasyonlarda gerçekleştirilebilecek etkinliklerinizi en farklı deneyimlere dönüştürecek öneriler sunuyoruz.

İş Seyahatleri

Kurumsal seyahat organizasyonlarınızı sizin yerinize tüm detayları düşünen ve size zaman yönetimi kazandıracak profesyonel ekibimize bırakıp toplantılarınızın keyfinizi yaşamanız için kolaylıklar sunuyoruz.
  • Text Hover